Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

oblast Zillertal

Oblast Zillertal rozkládající se v údolí řeky Ziller je největším lyžařským centrem v Rakousku i v celých Alpách. Rozkládá se asi 40 km od tyrolské metropole Innsbrucku. Údolí se táhne v délce 50 km a zahrnuje pod sebe 11 lyžařských areálů. Oblast Zillertal poskytuje lyžování na 636 km sjezdových tratí a je tak rozsáhlá, že se pro přehlednost rozděluje ještě do tří regionů.  Všechny nabízené sjezdovky jsou přístupné po zakoupení jednoho společného skipasu. Přepravu lyžařů na kvalitně upravených sjezdovkách zajišťují moderní a rychlá přepravní zařízení. Díky dostatečné nadmořské výšce a Zillertalskému ledovci je zde garance dostatečného a kvalitního sněhu po celý rok. Čekají na vás sjezdovky všech náročností a nejrůznějších délek. Výborné podmínky jsou zde také pro snowboardisty i běžkaře. Největším lyžařským areálem této oblasti je Zillertal Arena, propojená s areálem Gerlos a Königsleiten nad Zell am Ziller. Dalšími známými lyžařskými středisky jsou Ski-Zillertal 3000, Hochfügen a Spieljoch. Zillertal má bohatě rozvinuté zázemí a technickou základnu pro turistický ruch všech cenových úrovní.

Hintertux - lyžování od rána do večera, v létě i v zimě

Hintertux - lyžování od rána do večera, v létě i v zimě

Jedním z mála míst v Evropě, kde si můžete užívat celoročních zimních radovánek je rakouský ledovec Hintertux. Po celých 365 dní je vám k dispozici množství perfektně upravených sjezdovek s kvalitní sněhovou pokrývkou. Ne nadarmo zvítězil Hintertux v roce 2011 v soutěži o nejlepší lyžařskou oblast na světě.

celý článek

 
 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Rakousku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Rakousku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Rakouska

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Rakouska za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Rakousko.Světadíly.cz jsou komplexním průvodcem po Rakousku. Najdete zde články, rady a informace na cesty, průvodce rakouskými městy Vídeň, Salzburg a dalších, informace o lyžařských letoviskách i obecné informace o lyžování v Rakousku. Rakousko je země snadno dostupná, proto zde najdete i informace o zajímavých vesničkách a tipy na krátké výlety. Součástí jsou i zájezdy do Rakouska, poznávací zájezdy, lyžařské zájezdy a pobyty spojené s golfem.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | USA