Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Őtztal

Ötztalské Alpy jsou nejvyšším masívem východních Alp a náleží do něj kolem 60 vrcholů, které přesahují výšku 3400 metrů nad mořem. Jde tak o nejvyšší a také nejrozsáhlejší lyžařský region v celém Rakousku. Údolí o délce 60 km poskytuje jedny z nejlepších sněhových podmínek a patří mezi nejjistější sněhové regiony v Evropě. Největšími lyžařskými středisky v oblasti jsou Solden, Obergurgl – Hochgurgl a menší středisko Oetz. Dostatečná nadmořská výška lyžařských středisek zaručuje kvalitní sníh po celou sezónu, která zde trvá od prosince až do konce dubna. Příjemným překvapením pro lyžaře budou jistě poloprázdné sjezdovky a vleky bez únavných a nekonečných front. Lyžování v Ötztalu je totiž prestižní záležitostí a nabídka služeb je opravdu rozsáhlá. Pokud nebudete chtít trávit dovolenou přímo v centru dění, můžete navštívit některé z menších středisek ležících stranou a nabízejících pohodovou a klidnou atmosféru. Například městečko Längenfeld poskytuje výrazně nižší ceny za ubytování a lyžařské areály jsou z něj dobře dostupné. Navíc zde byly vybudovány nové termální lázně Aqua Dome, které poskytují relaxaci v bazénech, sauně, na masážích nebo dovádění na tobogánech a určitě vám zpříjemní vaši dovolenou.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Rakousku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Rakousku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Rakouska

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Rakouska za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Rakousko.Světadíly.cz jsou komplexním průvodcem po Rakousku. Najdete zde články, rady a informace na cesty, průvodce rakouskými městy Vídeň, Salzburg a dalších, informace o lyžařských letoviskách i obecné informace o lyžování v Rakousku. Rakousko je země snadno dostupná, proto zde najdete i informace o zajímavých vesničkách a tipy na krátké výlety. Součástí jsou i zájezdy do Rakouska, poznávací zájezdy, lyžařské zájezdy a pobyty spojené s golfem.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | USA