Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Őtztal

Ötztalské Alpy jsou nejvyšším masívem východních Alp a náleží do něj kolem 60 vrcholů, které přesahují výšku 3400 metrů nad mořem. Jde tak o nejvyšší a také nejrozsáhlejší lyžařský region v celém Rakousku. Údolí o délce 60 km poskytuje jedny z nejlepších sněhových podmínek a patří mezi nejjistější sněhové regiony v Evropě. Největšími lyžařskými středisky v oblasti jsou Solden, Obergurgl – Hochgurgl a menší středisko Oetz. Dostatečná nadmořská výška lyžařských středisek zaručuje kvalitní sníh po celou sezónu, která zde trvá od prosince až do konce dubna. Příjemným překvapením pro lyžaře budou jistě poloprázdné sjezdovky a vleky bez únavných a nekonečných front. Lyžování v Ötztalu je totiž prestižní záležitostí a nabídka služeb je opravdu rozsáhlá. Pokud nebudete chtít trávit dovolenou přímo v centru dění, můžete navštívit některé z menších středisek ležících stranou a nabízejících pohodovou a klidnou atmosféru. Například městečko Längenfeld poskytuje výrazně nižší ceny za ubytování a lyžařské areály jsou z něj dobře dostupné. Navíc zde byly vybudovány nové termální lázně Aqua Dome, které poskytují relaxaci v bazénech, sauně, na masážích nebo dovádění na tobogánech a určitě vám zpříjemní vaši dovolenou.

 
 

Náš tip

Velký poznávací okruh Srí Lankou

Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera.Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera a dvoudenním pobytem u Indického oceánu. Česká průvodkyně po celou dobu zájezdu a perfektní servis. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Rakousku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Rakousku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Rakouska

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Rakouska za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Rakousko.Světadíly.cz jsou komplexním průvodcem po Rakousku. Najdete zde články, rady a informace na cesty, průvodce rakouskými městy Vídeň, Salzburg a dalších, informace o lyžařských letoviskách i obecné informace o lyžování v Rakousku. Rakousko je země snadno dostupná, proto zde najdete i informace o zajímavých vesničkách a tipy na krátké výlety. Součástí jsou i zájezdy do Rakouska, poznávací zájezdy, lyžařské zájezdy a pobyty spojené s golfem.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | USA