Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Ramsau im Zillertal

V údolí řeky Ziller se v klidné oblasti rozkládá oblíbené lyžařské středisko Ramsau im Zillertal. Tato tyrolská vesnička je tvořena mnoha starými domky rozesetými kolem centra. Tradiční horský ráz se zde snoubí s moderní dobou v podobě nových hotelů a penzionů.

Ramsau im Zillertal si oblíbili milovníci přírody, sportovní nadšenci i dobrodružné povahy. Je ideální destinací pro letní i zimní dovolenou. Kolem dokola se v létě rozkládají zelené louky plné alpských květin, v zimě zase zasněžené pláně lákající ke sněhovým radovánkám. Díky všudypřítomné nedotčené přírodě je toto místo ideální pro rodinnou rekreaci, pobyty skupinek lidí, starší i mladší páry, které si chtějí užívat odpočinku v krásném alpském prostředí.

Celá lyžařská oblast Zillertal nabízí obrovské množství udržovaných lyžařských sjezdovek, které vyhovují všem skupinám lyžařů. Na své si zde přijdou jak začátečníci, tak i pokročilí lyžaři, protože k dispozici jsou sjezdové tratě nejrůznějších délek a náročností. Ochuzeni nebudou ani běžkaři, milovníci zimní turistiky či výletů na sněžnicích.

Všechna tyrolská střediska jsou proslulá svou pohostinností a kulinářskými specialitami. A ani Ramsau im Zillertal není výjimkou, najdete zde spoustu restaurací, kaváren, barů a horských hospůdek s velice příjemnou atmosférou. Určitě si nenechte ujít ochutnávku některé ze zillertalských specialit.

V okolí Ramsau najdete spoustu dalších zajímavých lokalit, které by jistě stály za návštěvu. Samotné Ramsau im Zillertal je propojeno s nedalekými vesnicemi Hippach a Schwendau. Nedaleko je situováno také centrum městečka Mayrhofen a Zell am Ziller. Asi 30 km daleko se pak nachází známé olympijské město Innsbruck. Ve vzdálenosti 20 km leží termály Fügen.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Rakousku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Rakousku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Rakouska

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Rakouska za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Rakousko.Světadíly.cz jsou komplexním průvodcem po Rakousku. Najdete zde články, rady a informace na cesty, průvodce rakouskými městy Vídeň, Salzburg a dalších, informace o lyžařských letoviskách i obecné informace o lyžování v Rakousku. Rakousko je země snadno dostupná, proto zde najdete i informace o zajímavých vesničkách a tipy na krátké výlety. Součástí jsou i zájezdy do Rakouska, poznávací zájezdy, lyžařské zájezdy a pobyty spojené s golfem.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | USA