Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Piesendorf

V samotném srdci Národního parku Vysoké Taury se v nadmořské výšce okolo 800 metrů rozkládá městečko Piesendorf s cca 3800 obyvateli. Má unikátní polohu mezi známými a vyhledávanými středisky zimních sportů Zell am See a Kaprunem. Tato lyžařská oblast nabízí skvělé možnosti zimních sportů na prosluněných svazích Alp.

Piesendorf je doslova obklopen mohutným alpským pohořím a nabízí se z něj úžasné panorama. Ubytování přímo ve městě je zajišťováno v hotelích, penzionech, apartmánech i selských staveních. Každý si může vybrat podle svého vkusu a finančních možností. Piesendorf a jeho okolí nabízí velmi krásné prostředí pro všechna roční období, je tak ideálním místem pro celoroční dovolenou.

Centrum Piesendorfu je kromě ubytovacích zařízení tvořeno obchody, supermarketem, restauracemi, bary, kavárnami a najdete zde i banku či turistickou informační kancelář. Všude najdete útulná místa k odpočinku a pobavení po náročném dni stráveném na svazích. Díky blízkému kopci Nagelköpfel se stalo z Piesendorfu oblíbené sportovní středisko, které má ovšem daleko do rušných a přeplněných alpských středisek. K dispozici jsou zde pouhé tři lyžařské vleky, lyžařská škola a školka.

Během zimní dovolené v Piesendorfu můžete vyzkoušet obrovské množství nejrůznějších aktivit i mimo sjezdovky. Nabízí se třeba perfektně upravené běžkařské stopy v délce 27 km, ale vydat se můžete i na nejrůznější turistické stezky či túry na sněžnicích. Další možností zábavy je osvětlená sáňkařská dráha, snowtubing, curling a paragliding. Také místní kopec Erlebnisberg nabízí spoustu příležitostí jak pro mladé, tak i starší.

Jestliže ovšem patříte k náročnějším lyžařům, můžete se zdarma nechat skibusem odvézt do proslavených středisek Zell am See, Kaprun, Schmittenhöhe nebo Kitzsteinhorn. Tam si budou jako v ráji připadat všichni milovníci alpského lyžování, snowboardingu, freeridového řádění a různí další nadšenci dovádění na sněhu.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

MEXIKO - Velký okruh

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách Mexika - Teotihuacan, Mexico-City centrum, svatyně GUADALUPE, muzeum antropologie, Tula, město Chiapa de Corzo, Canyon Sumidero, Palenque a další. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Rakousku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Rakousku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Rakouska

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Rakouska za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Rakousko.Světadíly.cz jsou komplexním průvodcem po Rakousku. Najdete zde články, rady a informace na cesty, průvodce rakouskými městy Vídeň, Salzburg a dalších, informace o lyžařských letoviskách i obecné informace o lyžování v Rakousku. Rakousko je země snadno dostupná, proto zde najdete i informace o zajímavých vesničkách a tipy na krátké výlety. Součástí jsou i zájezdy do Rakouska, poznávací zájezdy, lyžařské zájezdy a pobyty spojené s golfem.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | USA