Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Embach

V nadmořské výšce 1013 metrů se v samém srdci Salcburska rozkládá malebná idylická vesnička Embach.  Je situována v překrásné kopcovité krajině, na okraji Národního parku Vysoké Taury. Hluboko pod ní se rozprostírá údolí řeky Salzach. Tato oblast je ideální pro celoroční rekreaci, kdy si budete moci užívat pohody a klidu uprostřed přírody.

Historie Embachu je úzce spjata s těžbou zlata v údolí Rauris a údolí Gastein. V současnosti je hlavním zdrojem příjmů této obce především turistický ruch. Embach je obklopen nádherným alpským panoramatem a navíc je dobře přístupný během celého roku. V zimním období se krajina zahalí do sněžného hávu a návštěvníci si tak mají možnost zalyžovat na 3 km dobře udržovaných sjezdových tras, které jsou obsluhovány jedním vlekem. Je to jeden z menších areálů, kde si ale na své přijde každý, komu nevyhovují obrovská lyžařská centra s davy turistů.

Pokud by však někomu pestrý výběr sjezdovek chyběl, stačí se vydat do některého z nedalekých velkých lyžařských areálů, které nabízejí stovky kilometrů sjezdovek. Žádný z nich není vzdálen více jak 30 minut jízdy autem. Samotný Embach nabízí ještě několik běžkařských drah a možnosti sáňkování či procházek na sněžnicích. Věnovat se zde můžete rovněž lehké zimní turistice a načerpávat jak fyzické, tak i psychické síly. V létě zdejší krajina hraje barvami. Je protkána sítí cyklistických i pěších stezek nejrůznějších obtížností a délek. V okolí se nachází mnoho alpských jezer a turisticky atraktivní Krimmelské vodopády.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Rakousku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Rakousku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Rakouska

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Rakouska za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Rakousko.Světadíly.cz jsou komplexním průvodcem po Rakousku. Najdete zde články, rady a informace na cesty, průvodce rakouskými městy Vídeň, Salzburg a dalších, informace o lyžařských letoviskách i obecné informace o lyžování v Rakousku. Rakousko je země snadno dostupná, proto zde najdete i informace o zajímavých vesničkách a tipy na krátké výlety. Součástí jsou i zájezdy do Rakouska, poznávací zájezdy, lyžařské zájezdy a pobyty spojené s golfem.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | USA