Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Maishofen

V nadmořské výšce 757 metrů se mezi několika známými a oblíbenými lyžařskými oblastmi rozkládá obec Maishofen. Okolí městečka je obzvláště přitažlivé, zvedají se zde totiž mohutné třítisícové vrcholy lyžařských oblastí Zell am See, Kaprun, Saalbach, Hinterglemm, Hochkönig a Maria Alm.

Do všech těchto oblastí je možné se z Maishofenu dostat pohodlně a rychle skibusem. Nejblíže je to z Maishofenu do Zell am See, které se rozkládá v nádherné oblasti Pinzgau. Ta je obklopena horskými pastvinami a neporušenou přírodou. Poloha Zell am See je opravdu idylická, rozkládá se totiž mezi jezerem Zeller See a Schmittenhöhe. Pokud si tedy chcete o zimní dovolené užívat lyžování na perfektních sjezdovkách a nevadí vám autem nebo autobusem dojíždět nějakých 10 km, bude pro vás Maishofen ta správná volba. Ve středisku Maishofen je možnost zakoupení skipasu, který lze využít v rámci celé lyžařské oblasti Zell am See a také v přilehlých lyžařských areálech.

Přímo v Maishofenu je také malý lyžařský areál nabízející 25 kilometrů sjezdových tratí převážně střední a malé obtížnosti. Také zde na příznivce běžeckého lyžování čeká na 15 km speciálních okruhů. Areál v Maishofenu je vhodný jak pro rodiny s dětmi, ale také pro mladé turisty, kteří budou nadšeni z bohaté nabídky různých adrenalinových sportů a nočního života. Potěšeni zde však budou také milovníci vysokohorské turistiky, kteří mohou vyrazit na alpské túry. Spokojení však budou také ti, kdo si rádi zajdou na procházku se sněžnicemi.

Ubytování v obci zajišťují hotely, penziony a apartmány vysoké kvality. Vše je navíc k sehnání za velmi příznivé ceny. V centru Maishofenu nechybí restaurace, bary, kavárny a samozřejmě také obchody s nejrůznějším zbožím a sportovním vybavením. Díky tomu, že byl nedaleko vybudován 6 kilometrový Schmittentunnel, se veškerá doprava odklonila mimo město. Návštěvníci Maishofenu se tak dnes mohou nerušeně procházet po zdejší pěší zóně a obdivovat staré domy. Obsáhlá je také nabídka aprés-ski aktivit.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Rakousku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Rakousku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Rakouska

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Rakouska za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Rakousko.Světadíly.cz jsou komplexním průvodcem po Rakousku. Najdete zde články, rady a informace na cesty, průvodce rakouskými městy Vídeň, Salzburg a dalších, informace o lyžařských letoviskách i obecné informace o lyžování v Rakousku. Rakousko je země snadno dostupná, proto zde najdete i informace o zajímavých vesničkách a tipy na krátké výlety. Součástí jsou i zájezdy do Rakouska, poznávací zájezdy, lyžařské zájezdy a pobyty spojené s golfem.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | USA