Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Warmbad - Villach

Necelé 3 km od centra druhého největšího města v Korutanech Villachu se nacházejí termální lázně Warmbad Villach. Z 6 pramenů tu denně vytryskne 40 milionů litrů minerální vody, která vytéká z masivu Dobratsch. V něm proudy vápenité vody během tisíců let vytvořily rozsáhlý systém šachet a podzimních jeskyní.

Korutanská oblast Warmbad-Villach je bohatá na obrovské zásoby termální vody. Koupali se v ní již staří Římané. Warmbad Villach reprezentuje v malém celý lázeňský svět. Dnes je to špičkový lázeňský komplex, jehož součástí jsou prvotřídní hotely, terapeutická zařízení, rehabilitační pracoviště a oáza wellnessu se saunami a bazény s termální vodou.

Warmbad Villach nabízí nejnovější diagnostické a balneologické technologie a péči, takže si můžete na vlastní kůži vyzkoušet uklidňující účinek termálních pramenů. Lázeňské a relaxační procedury jsou tu na té nejvyšší úrovni.

Kdo se na sjezdovce dostatečně nevydováděl, pro toho jsou ve zdejším aquaparku připraveny skvělé atrakce jako například obří skluzavka, vodní jeskyně či tři bazény. V lázních Warmbad-Villach najdete tobogán XXL, dětský bazén, velký venkovní bazén, tajemnou mlhovou jeskyni, aromatické kabiny, různé druhy sauny, wellness ostrůvek, velkou posilovnu a mnoho dalšího.

Region Villach-Warmbad v srdci Korutan je pravým místem pro ty, kdo o dovolené vyhledávají zážitky v pohybu. V horách, u jezer i ve městech mají na dosah pestrou škálu nejrůznějších aktivit. Od sympatického města až po okouzlující horskou louku, od termálního bazénu až k nákupní třídě. Stačí si jen vybrat.

Sjezdovky v okolí Villachu s jistou sněhovou pokrývkou a skvělými lyžařskými dráhami sahajícími až do nadmořské výšky 2 000 m tu čekají na příznivce alpského lyžování, běhu na lyžích, carvingu, snowboardingu a paraglidingu, aby splnily náročné požadavky a uspokojily touhy lyžařů i snowboardistů. Po jízdě na lyžích vás v údolí čeká pravé zotavení v termálních lázních Warmbad-Villach.

Centrem oblasti je Villach, oblíbený u těch, kdo mají rádi toulky městem a kulturní zážitky. Vydejte se za nákupy do okouzlujícího Starého Města s typickými domy ve vzletném renesančním stylu a vychutnejte si kávu v některé z útulných kavárniček přímo na Hlavním náměstí. Přímo v centru Villachu začíná dlouhá cyklistická stezky podél Drávy.

Ať jste se již rozhodli lyžovat na sjezdovce, na běžkách, sáňkovat, bruslit nebo provozovat zimní turistiku, na konci namáhavého dne si určitě dopřejte návštěvu termálních lázní Warmbad-Villach. Po vydatném pohybu si nejlépe odpočinete ve vřídlech zdejších zážitkových lázní.

 
 

Náš tip

Velký poznávací okruh Srí Lankou

Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera.Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera a dvoudenním pobytem u Indického oceánu. Česká průvodkyně po celou dobu zájezdu a perfektní servis. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Rakousku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Rakousku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Rakouska

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Rakouska za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Rakousko.Světadíly.cz jsou komplexním průvodcem po Rakousku. Najdete zde články, rady a informace na cesty, průvodce rakouskými městy Vídeň, Salzburg a dalších, informace o lyžařských letoviskách i obecné informace o lyžování v Rakousku. Rakousko je země snadno dostupná, proto zde najdete i informace o zajímavých vesničkách a tipy na krátké výlety. Součástí jsou i zájezdy do Rakouska, poznávací zájezdy, lyžařské zájezdy a pobyty spojené s golfem.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | USA