Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Sankt Oswald

(2 000 m n. m.)
Menší lyžařský areál Sankt Oswald se nachází pouhých 5 km od jednoho z nejvíce navštěvovaných lyžařských středisek v Rakousku – Bad Kleinkirchheim. Horská plošina s vesničkou St. Oswald má výborné přístupy na nejlepší sjezdovky. Lyžaři mají v celé oblasti k dispozici 90 km výborně upravených sjezdovek. Nachází se tu celkem 34 lanovek a vleků, z toho přímo ze střediska Sankt Oswald jich jedenáct vyváží lyžaře do výšky 2 000 m n. mořem.

Tradiční lázeňské městečko Bad Kleinkirchheim s léčivými prameny se postupně stalo největším lyžařským střediskem v regionu s výstižným sloganem „Ze sjezdovky rovnou do lázní.“ Všechna místa jsou dosažitelná skibusem a obě části střediska jsou propojeny lanovkami, vleky i sjezdovkami. Vyhlášenou předností střediska je výhodný cenový systém založený na principu all inclusive, kdy ve vybraných termínech cena ubytování zároveň zahrnuje i permanentku na lanovky a vleky a současně i vstupenku do termálních bazénů. Během pobytu jistě rádi využijete možnost relaxace po lyžování v místních termálech, které byly po celkové rekonstrukci a rozšíření znovu otevřeny na podzim roku 2007 a patří mezi nejmodernější lázeňské areály v Rakousku.

Oblast totiž nabízí jedinečnou možnost spojit lyžování s relaxací a koupáním v termálních bazénech. Nedaleko se nacházejí dva aquaparky – Římské lázně a lázně Svaté Kateřiny. Oba dva mají k dispozici vnitřní i venkovní bazény s termální vodou teplou 36 stupňů Celsia. Bezprostředně po sjezdu, přímo ze sjezdovky mají lyžaři atraktivní příležitost vstupu do lázní přímo na lyžích. V areálu lázní si návštěvníci mohou vybrat ze široké nabídky od masáží a solárií, přes turecké lázně a sauny až k řadě restaurací. Středisko dále disponuje tenisovými kurty a možností snowboardingu. V okolí naleznete více než tisíc kilometrů stezek pro pěší v nadmořské výšce 1000 až 2500 metrů. Ve zdejší nabídce adrenalinových sportů jsou také paragliding a windsurfing.

Skvělé lyžařské podmínky spojené s kvalitním zázemím a těsná blízkost národního parku Nockberge nadchne všechny milovníky kvalitní zimní dovolené. Přes 800 sněhových děl zasněžujících 97 % sjezdovek tvoří jistotu sněhu až do jarních dnů. Atraktivitu oblasti zvyšují kvalitní, udržované běžecké trasy a především nedaleký 8 km dlouhý okruh Römerloipe s umělým zasněžováním.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

MEXIKO - Velký okruh

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách Mexika - Teotihuacan, Mexico-City centrum, svatyně GUADALUPE, muzeum antropologie, Tula, město Chiapa de Corzo, Canyon Sumidero, Palenque a další. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Rakousku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Rakousku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Rakouska

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Rakouska za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Rakousko.Světadíly.cz jsou komplexním průvodcem po Rakousku. Najdete zde články, rady a informace na cesty, průvodce rakouskými městy Vídeň, Salzburg a dalších, informace o lyžařských letoviskách i obecné informace o lyžování v Rakousku. Rakousko je země snadno dostupná, proto zde najdete i informace o zajímavých vesničkách a tipy na krátké výlety. Součástí jsou i zájezdy do Rakouska, poznávací zájezdy, lyžařské zájezdy a pobyty spojené s golfem.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | USA