Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Bichlbach

Bichlbach je jedním ze sedmi lyžařských středisek tvořících rozsáhlou oblast Zugspitz Arena, která patří k největším a nejvyhledávanějším v Rakousku. Samotná obec leží v nadmořské výšce 1075 metrů a je dokonalou základnou pro lyžaře a další milovníky zimních sportů. Nabízí úchvatnou přírodu, krásnou krajinu a má vynikající předpoklady pro celoroční dovolenou.

Bichlbach je poklidné rekreační středisko vhodné pro rodinnou rekreaci. Rozkládá se v Tyrolsku, cca 25 kilometrů od Garmisch-Partenkirchenu a 70 km od Innsbrucku. V zimě je zde díky dostatečné nadmořské výšce zajištěna dostatečná sněhová pokrývka, ke kvalitě sněhu přispívají také početná sněhová děla. Lyžařský areál se rozkládá kousek nad obcí, spodní stanice lanovky se nachází v nadmořské výšce 1070 metrů a konečná stanice ve výšce 1740 metrů. Celkem v Bichlbachu na lyžaře čeká 36 kilometrů převážně lehčích sjezdovek. Asi 24 km tratí tvoří modré, 10 km červené a pouhé 2 km černé sjezdové trati pro experty. Lyžaře na svazích přepravuje 1 kabinková a 4 sedačkové lanovky a také 8 moderních vleků.

Jestliže se necítíte být natolik zdatní, abyste se vydali na zdejší sjezdovky, můžete se nejdříve přihlásit do lyžařské školy a své ratolesti do lyžařské školky. Tam se o vás pak postarají zkušení instruktoři a umožní vám zdokonalit se ve svém lyžařském stylu. Pokud by vás Bichlbach přestal bavit, můžete se skibusem zdarma přepravit do některého z dalších lyžařských středisek spadajících pod Zugspitze Arenu.

Bichlbach se skvělým výchozím bodem pro zimní i letní pěší turistiku, výlety na sněžnicích, nordic walking a také cyklistiku. O skvělou zábavu se postará i sáňkařská dráha nebo přírodní kluziště. Na snowboardisty v Bichlbachu čeká sněhový park s halfpipe. Běžkaři zde najdou 10 km upravovaných běžeckých tratí, pěší turisté zase udržované turistické cesty. V létě si můžete zahrát golf i tenis a máte také možnost relaxovat u jezera Bilbach. Jde o jediné jezero v Tyrolsku, které kromě koupání nabízí také možnost raftingu. 

Pokud si budete chtít jeden den od lyžování odpočinout, vezměte děti do Dětské zoo v Bichlbachu. Vaše ratolesti si tam budou moci některá zvířátka pohladit, nakrmit, vzít je do ruky nebo se mezi nimi jen tak procházet.  Na malé návštěvníky zde však čeká ještě spousta dalších atrakcí, jako je závodní dráha, hřiště a také svět pohádek. V něm se setkají se známými pohádkovými postavami, jako je Červená Karkulka, Sněhurka nebo nezbeda Max a Mořic.

 
 

Náš tip

Poznávací zájezdy do USA a Kanady

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezdy po nejkrásnějších pamětihodnostech USA a Kanady, městech i národních parcích. CK Simon Tourist.

Plavba po rudém moři včetně letenky

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři. Kromě Egypta poznáte také Saudskou Arábii, navštívíte jordánskou Petru a zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2023

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2023 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Rakousku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Rakousku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Rakouska

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Rakouska za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Rakousko.Světadíly.cz jsou komplexním průvodcem po Rakousku. Najdete zde články, rady a informace na cesty, průvodce rakouskými městy Vídeň, Salzburg a dalších, informace o lyžařských letoviskách i obecné informace o lyžování v Rakousku. Rakousko je země snadno dostupná, proto zde najdete i informace o zajímavých vesničkách a tipy na krátké výlety. Součástí jsou i zájezdy do Rakouska, poznávací zájezdy, lyžařské zájezdy a pobyty spojené s golfem.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | USA