Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Biberwier

V nadmořské výšce okolo 1000 metrů se v rakouské spolkové zemi Tyrolsko rozkládá malebná horská obec Biberwier. Je součástí lyžařské oblasti Zugspitze Arena, kterou tvoří ještě šest dalších lyžařských areálů. Z Biberwieru se naskýtá jedinečný a okouzlující výhled na dominantní horu Zugspitze.

Samotný lyžařský areál se nachází přímo nad obcí, v nadmořské výšce od 1050 do 1800 metrů. Je tvořen sedmi sjezdovkami o celkové délce 12 km, z nichž některé jsou až tři kilometry dlouhé. Sjezdovky jsou vhodné pro začínající i pokročilé lyžaře, každý si zde najde takovou, která vyhovuje jeho úrovni. Lyžaře na svazích přepravují tři vleky a dvě sedačkové lanovky. Díky značné nadmořské výšce je v oblasti zajištěn dostatek sněhové pokrývky až do pozdního jara. O kvalitu sněhu se stará ještě asi desítka sněžných děl.

Biberwier nabízí také skvělé možnosti pro milovníky běžeckého lyžování, v okolí střediska mohou využívat spousty kilometrů upravovaných stop. Dále jsou zde ideální podmínky pro freestylové lyžování a snowboarding. V létě je destinace vyhledávaná aktivními jedinci, kteří dávají přednost pěší turistice a cyklistice. V okolí Biberwieru vede několik pěších stezek a cyklotras pro horská kola.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Rakousku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Rakousku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Rakouska

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Rakouska za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Rakousko.Světadíly.cz jsou komplexním průvodcem po Rakousku. Najdete zde články, rady a informace na cesty, průvodce rakouskými městy Vídeň, Salzburg a dalších, informace o lyžařských letoviskách i obecné informace o lyžování v Rakousku. Rakousko je země snadno dostupná, proto zde najdete i informace o zajímavých vesničkách a tipy na krátké výlety. Součástí jsou i zájezdy do Rakouska, poznávací zájezdy, lyžařské zájezdy a pobyty spojené s golfem.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | USA