Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Lutzmannsburg

Nejmodernější poznatky a technologie v oblasti lázeňství můžete na vlastní kůži poznat v termálním světě Burgenlandska. K těm nejznámějším lázním Rakouska patří sluneční lázně Lutzmannsburg a termální lázně Bad Tatzmannsdorf. Slunečný střední Burgenland návštěvníkům ve vinařském městečku Lutzmannsburg nabízí velkorysé rodinné lázně s příjemným uvolněním, neboť tohle je region pro milovníky vína.

Lázně v Bad Lutzmannsburgu jsou 3. sluneční lázně na světě. Nacházejí se v blízkosti rakousko-maďarských hranic. V lázních jsou 2 minerální prameny. Minerální voda v lázních Lutzmannsburg má léčebný účinek na řadu potíží jako jsou onemocnění pohybového aparátu, funkce srdce a krevního oběhu, nebo na doléčení onemocnění nervového systému a úrazů.

V lázních naleznete 3 hlavní zóny odpočinku a relaxace, kde si najde své každý člen rodiny:
- Babyworld: zde si děti najdou vše, po čem jejich srdce touží. Teplota vzduchu je 29°C a teplota vody 36°C. Nachází se zde dětský bazén, bazének pro kojence, tobogán, houpačky, atd.

- Funny Waters: nachází se zde dva velké tobogany (ten větší měří 141 m). Bazén s vlnami a vodou teplou 29°C. Jízdu po toboganech doprovázejí zvukové efekty a dva vodopády.

- Silent Dom: je to oáza klidu. Nabízí relaxační lehátka kolem bazénu, saunový svět a možnost využití restaurací se slunnou terasou, kavárnu a pizzérii.

Saunový svět nabízí finskou saunu, páru, aromatickou páru, bylinkovou saunu, biosaunu, atd. Dále mohou návštěvníci využít zahrady u sauny, slunné terasy s lehátky a bar.

Cítit se fit, to je přání většiny populace. Jsou si toho vědoma nejen všechna ozdravná zařízení, ale také lidé, kteří podléhají nástrahám těchto dní. Navštivte proto rakouské sluneční lázně Litzmannsburg a odbourejte stres, který vás tíží.

Nejspíše to budou ženy s dětmi, které budou nadšenými návštěvnicemi těchto rakouských lázní s blahodárnou mocí. Ale ani muži, kteří poznají pocit blaha, úlevy a odpočinku, jistě na lázně, léčivé koupele či termální prameny, nikdy nezapomenou. Ponořit se do termální vody přináší chvíle štěstí a dokonalého uvolnění. Vždyť toto tajemství znali i staří Římané.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Rakousku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Rakousku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Rakouska

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Rakouska za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Rakousko.Světadíly.cz jsou komplexním průvodcem po Rakousku. Najdete zde články, rady a informace na cesty, průvodce rakouskými městy Vídeň, Salzburg a dalších, informace o lyžařských letoviskách i obecné informace o lyžování v Rakousku. Rakousko je země snadno dostupná, proto zde najdete i informace o zajímavých vesničkách a tipy na krátké výlety. Součástí jsou i zájezdy do Rakouska, poznávací zájezdy, lyžařské zájezdy a pobyty spojené s golfem.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | USA