Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Bad Tatzmannsdorf

Lázně Bad Tatzmanndorf se nacházejí na rakousko-maďarských hranicích. Malé lázeňské městečko se nachází přibližně 10 km jižně od Bernsteinu. O blahodárných účincích pramenů, které na rakouském území vyvěrají na povrch, se přesvědčili už staří Římané. Zdejší minerální prameny léčí především kardiovaskulární choroby. Mimořádný rozkvět lázně požívaly v 19. a 20. století, kdy sem jezdila řada známých osobností.

Lázně jsou známé především rašelinovou kúrou, minerální vodou a termálními prameny. Rašelinová kúra je vhodná pro chronické a degenerativní onemocnění pohybového aparátu. Lázně nabízejí zde celou řadu terapií a léčebných kúr – klasické a speciální masáže, gymnastiku, protažení páteře v termální vodě, inhalace, léčbu kyslíkem, akupunkturu, bazény atd. Součástí lázní je komplex mnoha typů saun tzv. SPANNONIA. Velkolepý saunový komplex nabízí možnost relaxace ve finské, bylinkové nebo turecké sauně, případně v římské parní lázni. Po saunování si lze odpočinout v relaxační místnosti.

K lázeňskému komplexu patří wellness zázemí, které tvoří například tenisové a golfové hřiště, tělocvičny pro aerobik atd. Golf Bad Tatzmannsdorf nabízí 18 a 9jamkové hřiště. Pro dodatečné vylepšení stylu je hráčům k dispozici kurz na David Leadbetter Golf Academy.

Ve zdejším skanzenu (založen roku 1967) mohou návštěvníci vidět stavby ze 17. až 20. století. V lázeňské obci mohou turiské rovněž využít svůj volný čas k cyklistice, pěším vycházkám, popř. využít trasy pro moderní turistiku s holemi – tzv. nordic walking. V okolí se nacházejí rozmanité okružní cesty pro pěší turistiku a pohodlné procházky. Vycházkové trasy pro celou rodinu na 1 až 3 hodiny pohodlné chůze nabízejí mnoho míst pro odpočinek včetně nejrůznějších možností her a zážitků. Pro túry stačí běžné oblečení pro každé počasí a pohodlná obuv.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Rakousku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Rakousku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Rakouska

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Rakouska za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Rakousko.Světadíly.cz jsou komplexním průvodcem po Rakousku. Najdete zde články, rady a informace na cesty, průvodce rakouskými městy Vídeň, Salzburg a dalších, informace o lyžařských letoviskách i obecné informace o lyžování v Rakousku. Rakousko je země snadno dostupná, proto zde najdete i informace o zajímavých vesničkách a tipy na krátké výlety. Součástí jsou i zájezdy do Rakouska, poznávací zájezdy, lyžařské zájezdy a pobyty spojené s golfem.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | USA