Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Dorfgastein

(885 – 2027 m. n. m.)
Lyžařský areál leží mezi dvěma navzájem propojenými údolími, Gasteinským a Großarlským. Oblast nabízí skvělé příležitosti pro lyžaře všech kategorií a na své si zde přijde opravdu každý. Kromě označených a upravených sjezdovek zde najdete spoustu neupravených sjezdů s hlubokým prašanem vhodným pro freeride. Díky vysoké nadmořské výšce je zde zajištěna kvalitní sněhová pokrývka po celou sezónu, která zde trvá od prosince do konce dubna.

Ve středisku je lyžařům k dispozici 80 km sjezdových tratí, z nichž 8 je modrých, 18 červených a 1 černá. Přeprava lyžařů na svazích je zajištěná pomocí 6 vleků, 8 sedačkových a 4 kabinkových lanovek s přepravní kapacitou 29 058 osob za hodinu. Převažují zde sjezdovky střední náročnosti. Středisko Dofrgastein je navíc členem sdružení Ski Amadé s celkově 860 km tratí. V okolí je pro vyznavače běžeckého lyžování připraveno 32 km značených tras. Pro milovníky snowboardingu je zde k dispozici 200 m dlouhý a 30 m široký snowpark, kterému vévodí 90 m dlouhá halfpipe. Po lyžování si můžete zajít na relaxaci do komplexu Alpen Therme v Bad Hofgasteinu a Felsen Therme v Bad Gasteinu.  Dále můžete využít kryté tenisové kurty, sáňkařskou dráhu nebo ledovou horolezeckou stěnu.  Středisko je od Prahy vzdáleno 474 km.

 
 

Náš tip

Poznávací zájezdy do USA a Kanady

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezdy po nejkrásnějších pamětihodnostech USA a Kanady, městech i národních parcích. CK Simon Tourist.

Plavba po rudém moři včetně letenky

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři. Kromě Egypta poznáte také Saudskou Arábii, navštívíte jordánskou Petru a zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2023

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2023 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Rakousku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Rakousku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Rakouska

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Rakouska za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Rakousko.Světadíly.cz jsou komplexním průvodcem po Rakousku. Najdete zde články, rady a informace na cesty, průvodce rakouskými městy Vídeň, Salzburg a dalších, informace o lyžařských letoviskách i obecné informace o lyžování v Rakousku. Rakousko je země snadno dostupná, proto zde najdete i informace o zajímavých vesničkách a tipy na krátké výlety. Součástí jsou i zájezdy do Rakouska, poznávací zájezdy, lyžařské zájezdy a pobyty spojené s golfem.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | USA