Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Rakousko - lokality a destinace

Na této stránce naleznete články a cestopisy k lokalitě „Rakousko“. Informace o lokalitě, rady a tipy na cesty, fotografie a další zajímavosti k lokalitě najdete zde: Rakousko.

Hintertux - lyžování od rána do večera, v létě i v zimě

Hintertux - lyžování od rána do večera, v létě i v zimě

Jedním z mála míst v Evropě, kde si můžete užívat celoročních zimních radovánek je rakouský ledovec Hintertux. Po celých 365 dní je vám k dispozici množství perfektně upravených sjezdovek s kvalitní sněhovou pokrývkou. Ne nadarmo zvítězil Hintertux v roce 2011 v soutěži o nejlepší lyžařskou oblast na světě.

celý článek

 

Lyžování v Rakousku: 800 středisek za dobré ceny

Lyžování v Rakousku: 800 středisek za dobré ceny

Ne nadarmo se Rakousko léta drží na špici nejoblíbenějších zimních destinací. Ročně sem přijíždí přes 300 000 Čechů na víkendové i delší pobyty. Oceňují krátkou vzdálenost, dobré ceny a v neposlední řadě skvělé lyžařské podmínky.

celý článek

 

Skvělé lyžování v rakouských Alpách

Skvělé lyžování v rakouských Alpách

Zimní sezóna pomalu klepe na dveře a myšlenky lyžařů a běžkařů se začínají pomalu točit okolo otázky, na kterých svazích stráví letošní zimní dovolenou. Zkušeným jezdcům a protřelým sjezdařům nebudou s největší pravděpodobností stačit skromné areály v naší domovině a budou uvažovat o některém z mnoha středisek v Alpách. Jenže nabídka skiareálů je tam tak bohatá, že jen málokdo se v ní skutečně vyzná.

celý článek

 

Rakousko - velmoc lyžování

Rakousko - velmoc lyžování

Rakousko je považováno za opravdový ráj lyžařů. Nabízí skvěle upravené sjezdovky, dostatek nejmodernějších vleků a lanovek, kvalitní ubytování i služby a bohaté aprés ski aktivity. A co je na tom úplně nejlepší? Že rakouské Alpy jsou od nás vzdáleny, coby kamenem dohodil. Za pár hodin si můžete užívat skutečného zimního království.

celý článek

 

Lyžování v Alpách a kultura - fungující kombinace

Lyžování v Alpách a kultura - fungující kombinace

Máte zálusk na focení památek, kulinářské dobrůtky, nákupy a noční život pulzujícího velkoměsta? Poznávací zájezdy do různých metropolí mají čím dál víc fanoušků a to hlavně proto, že spojují různé aktivity a člověk prakticky nemá možnost se nudit. Čím by se to dalo ještě zpestřit? Lyžováním!

celý článek

 

Adventní zájezdy - předvánoční zpestření

Adventní zájezdy - předvánoční zpestření

Advent, to není jen období shonu, práce a nakupování, ale také a především čas očekávání nejkrásnějších svátků v roce. Mnohá velká i malá města se v té době ozdobí spoustou světel a chvojím, otevřou vánoční trhy a leckterá z nich nabízí i další vánoční atrakce. Není tedy divu, že stále více lidí vyráží na jednodenní i víkendové adventní zájezdy.

celý článek

 

Neziderské jezero - Vídeňské moře

Neziderské jezero - Vídeňské moře

Plochá stepní krajina porostlá travinami pomalu přechází v bažiny s hustým rákosím a po chvíli se objevuje rozlehlá vodní hladina mělkého Neziderského jezera. Tak takový obraz se vám může naskytnout na hranici mezi Rakouskem a Maďarskem v blízkosti Neziderského jezera, ležícího v Malé uherské nížině.

celý článek

 

Lyžování v Tyrolsku

Lyžování v Tyrolsku

Tyrolsko, druhá největší rakouská spolková země, se s prvními sněhovými vločkami proměňuje na zimní ráj. Návštěvníci zde najdou vše, co od zimní dovolené očekávají – perfektně upravené sjezdovky, nedotčené svahy pro freeride, supermoderní vleky a lanovky, skvělou Aprés Ski zábavu ve vyhlášených střediscích i malebné zasněžené vesničky.

celý článek

 

Rakouský Zillertal - kde se cyklistika mění v lyžování

Rakouský Zillertal - kde se cyklistika mění v lyžování

Patříte mezi nadšené cyklisty, kteří se na cestách rádi kochají rozmanitou horskou krajinou s jezery a řekami? Užíváte si jízdu pohodovými alpskými údolími, ale občas si dáte do těla při zdolávání horských sedel? Vězte, že 40 kilometrů východně od Innsbrucku v údolí Zillertal Vám bude dopřáno všeho vrchovatě a to během jediného víkendu!

celý článek

 

Pitztal - pobyty v tyrolských Alpách

Pitztal - pobyty v tyrolských Alpách

Pitztal, lyžařské ledovcové středisko na konci stejnojmenného údolí cca 60 km západně od Innsbrucku v tyrolských Alpách, se v březnu 1991 stal cílem prvního organizovaného lyžařského zájezdu Sport-S. Tato cestovní kancelář od té doby propadla jeho kouzlu, které se snaží dále předávat vám všem.

celý článek

 

Riegersburg - hrad nad řekou Grazbach

Riegersburg - hrad nad řekou Grazbach

Vysoko nad řekou Grazbach se na čedičové skále vypíná mohutný hrad Riegersburg, jehož historie sahá až do roku 1122. Najdeme jej v rakouské spolkové zemi Štýrsko, nedaleko města Feldbach. Tento rozlehlý komplex je oblíbeným výletním místem nejen zdejších krajanů.

celý článek

 

Solná jezera - víkendové zájezdy do Rakouska

Solná jezera - víkendové zájezdy do Rakouska

Jezera Solné komory (Salzkammergut) patří dlouhodobě k nejnavštěvovanějším oblastem středního Rakouska. Ze tří světových stran jsou výrazně ohraničena mohutnými horskými skupinami - na východě Totes Gebirge, na jihu masiv Dachsteinu a Tennengebirge a na západě Berchtesgadenské Alpy. Atraktivní oblast můžete navštívit s CK Osvěta.

celý článek

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 
 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Rakousku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Rakousku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Rakouska

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Rakouska za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Rakousko.Světadíly.cz jsou komplexním průvodcem po Rakousku. Najdete zde články, rady a informace na cesty, průvodce rakouskými městy Vídeň, Salzburg a dalších, informace o lyžařských letoviskách i obecné informace o lyžování v Rakousku. Rakousko je země snadno dostupná, proto zde najdete i informace o zajímavých vesničkách a tipy na krátké výlety. Součástí jsou i zájezdy do Rakouska, poznávací zájezdy, lyžařské zájezdy a pobyty spojené s golfem.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | USA