Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Hochjoch - Schruns

(680 – 2360 m. n. m.)
Menší lyžařské středisko Hochjoch se nachází ve spolkové zemi Vorarlberg na západě Rakouska. Rozkládá se jižně od hlavní spojnice v údolí Innu a náleží k lyžařskému regionu Montafon.

Lyžuje se zde na 10 modrých, 5 červených a 1 černé sjezdovce. Lyžaře na svazích přepravují 2 vleky, 7 sedačkových a 3 kabinkové lanovky. Hochjoch se vyznačuje spíše pozvolnými svahy pro začínající lyžaře. Se sousední částí Grasjoch je areál propojen 470 metrů dlouhým tunelem. Nejdelší sjezdovka měří 12 kilometrů. Všechny tratě jsou velice dobře udržovány a upravují je kvalitní zasněžovací zařízení. Přímo v lyžařském areálu bylo na hoře Kapellalpe bylo vystavěno obrovské sportovní centrum, kde je návštěvníkům k dispozici konvenční sportovní nářadí i nekonvenční vybavení, jako jsou sněžné skútry, skifox, funcar nebo snowblade. Tyto moderní zimní sporty jsou určeny také nelyžařům, proto je Hochjoch ideálním střediskem zimní zábavy pro všechny, kdo mají rádi sníh a pobyt v přírodě.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do Rakouska – krásy Vídně, památky UNESCO i výlety do hor

    Zájezdy s CK ERIKA Tour – vydejte se s námi za krásami Rakouska - Alpské vrcholky, soutěsky a jezera, císařská Vídeň nebo plavba po Dunaji. Slevy na vstupy a jízdenky díky regionálním KARTÁM. Již 29. sezónu plníme vaše sny.
  • Rakousko - aktivní dovolená s CK POZNÁNÍ

    Pohodové týdny s CK Poznání vstoupily do druhého desetiletí. Zveme Vás do Rakouska, Itálie, Francie, Švýcarska, ale i do dalších evropských i mimoevropských destinací. Vydejte se s námi aktivně strávit svou dovolenou s ubytováním v příjemných *** až **** hotýlcích či penzionech a se skvělou stravou.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Rakousku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Rakousku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Rakouska

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Rakouska za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Rakousko.Světadíly.cz jsou komplexním průvodcem po Rakousku. Najdete zde články, rady a informace na cesty, průvodce rakouskými městy Vídeň, Salzburg a dalších, informace o lyžařských letoviskách i obecné informace o lyžování v Rakousku. Rakousko je země snadno dostupná, proto zde najdete i informace o zajímavých vesničkách a tipy na krátké výlety. Součástí jsou i zájezdy do Rakouska, poznávací zájezdy, lyžařské zájezdy a pobyty spojené s golfem.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | USA