Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

C.K. AGENTURA ESO s.r.o.

C.K. AGENTURA ESO s.r.o.

SEIFERTOVA 95
130 00 PRAHA 3
Telefon: +420 222 782 931
Web: http://www.ckeso.cz
Email: info@ckeso.cz

 

Na letní měsíce společně s našimi partnery pro Vaše děti připravujeme širokou nabídku dětských táborů po celou dobu prázdnin se zaměřením tématicko-sportovním, výuky jazyků a jízdy na koních. Můžeme také zajistit Vaší rodinou rekreaci v penzionech, či chatkách v mnoha lokalitách ČR (např. Šumava, Jizerské hory, Krkonoše, jižní Čechy), doporučit vhodné cyklistické terény včetně zapůjčení kol, poradit s výběrem místa pro turistiku, nebo pouze odpočinek a koupání.

Zajímáte se o silvestrovský pobyt a oslavu příchodu nového roku na českých horách pro sebe, svojí rodinu, nebo okruh přátel. Neváhejte a rezervujte si nejlukrativnější termín včas!!!

Pro zimní období jsme na našich stránkách pro vás připravili nejznámější a nejnavštěvovanější střediska Rakouska, Itálie, Francie, Švýcarska a Andory. Jedná se o pobyty, popř. zájezdy svým rozsahem by měly uspokojit všechny kategorie zákazníků, ať už se jedná o rodinu s dětmi která chce strávit týden lyžováním pod alpskými velikány za stejnou cenu jako v Krkonoších, či nejnáročnější lyžaře hledající desítky kilometrů prudkých svahů, zrovna tak jako klientelu toužící po aktivním odpočinku v luxusním hotelu. Samozřejmě se na naše stránky nemůže vejít vše a tak Vám podle přání můžeme nabídnout i další kapacity v těchto, popřípadě i v jiných Vámi vybraných oblastech. Námi pořádané zájezdy obsahují veškerý servis včetně dopravy, ubytování, polopenze, permanentky, komplexního pojištění a služby průvodce. A pro vaše děti jsou připraveny lyžařské kurzy pořádané o jarních prázdninách.

Další kontakty

FAX: +420 222 782 932
MOBIL: +420 603 172 380

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Rakousku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Rakousku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Rakouska

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Rakouska za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.