Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Kaltenbach

V samotném centru Zillertalu se rozkládá středisko Kaltenbach, které je součástí lyžařského areálu Hochzillertal – Hochfügen, se kterým je propojeno. Kaltenbach leží v sousedství obcí Stumm a Ried, ale je z nich největší a nejznámější. Každá z těchto obcí ovšem disponuje výbornou turistickou infrastrukturou a skvělými možnostmi rekreace.

Kaltenbach je přehledná a klidná obec, protože přes něj nevede hlavní silnice. Stalo se tak oblíbenou rekreační destinací pro zimní dovolenou. Obec Ried je rovněž místem plným klidu, kde si odpočinete od hektického života běžných dní. Stumm je situován na protější straně údolí, pouhý 1 a půl kilometr od kabinkové lanovky. Může se pochlubit pěkným náměstím, které mu dodává zvláštní půvab.

Z Kaltenbachu můžete vstoupit přímo do lyžařského areálu Hochzillertal-Hochfügen, kde je vám k dispozici 166 km různých sjezdovek. Nedaleko se rozkládají ještě další významné lyžařské areály, jako například Zillertal Arena, Zillertal 3000 či ledovec Hintertux. Zakoupit si tak můžete speciální skipas Zillertaler Superskipass, díky kterému budete mít možnost využívat 660 kilometrů sjezdovek včetně těch, na ledovci Hintertux. Všechny areály jsou mezi sebou perfektně propojeny bezplatným skibusem.

V areálu Hochzillertal-Hochfügen, jehož je Kaltenbach součástí, najdou lyžaři 19 modrých, 18 červených a 9 černých sjezdovek. Přeprava lyžařů je zajištěna pomocí 23 vleků, 12 sedačkových a 5 kabinkových lanovek s přepravní kapacitou 38 tisíc osob za hodinu. Všechny sjezdovky jsou pravidelně upravovány a 70 % z nich také uměle zasněžováno technickým sněhem. Dobré sněhové podmínky jsou tak garantovány až do dubna. Na sjezdové tratě tohoto rozlehlého areálu se dostanete právě z vesničky Kaltenbach v údolí Zillertal nebo z hotelové vesničky Hochfügen, která leží ve výšce 1500 metrů nad mořem.

Celá oblast je protkána asi 120 km upravovaných a značených běžeckých tratí. U sedačkové lanovky Krössbichl v Hochzillertalu je připraven snowpark s halfpipe, další je pak umístěn u sedačky Sonnenjet a nabízí skoky, raily a mnoho dalších překážek. Až zatoužíte po odpočinku, můžete si zajít zaplavat do bazénu, nebo zajít na masáž do wellness centra. O hladové žaludky návštěvníků se v Kaltenbachu starají nesčetné restaurace a horské chaty.

 

Kontextová reklama.

  • Rakousko - aktivní dovolená s CK POZNÁNÍ

    Pohodové týdny s CK Poznání vstoupily do druhého desetiletí. Zveme Vás do Rakouska, Itálie, Francie, Švýcarska, ale i do dalších evropských i mimoevropských destinací. Vydejte se s námi aktivně strávit svou dovolenou s ubytováním v příjemných *** až **** hotýlcích či penzionech a se skvělou stravou.
  • Zájezdy do Rakouska – krásy Vídně, památky UNESCO i výlety do hor

    Zájezdy s CK ERIKA Tour – vydejte se s námi za krásami Rakouska - Alpské vrcholky, soutěsky a jezera, císařská Vídeň nebo plavba po Dunaji. Slevy na vstupy a jízdenky díky regionálním KARTÁM. Již 29. sezónu plníme vaše sny.
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Rakousku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Rakousku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Rakouska

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Rakouska za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Rakousko.Světadíly.cz jsou komplexním průvodcem po Rakousku. Najdete zde články, rady a informace na cesty, průvodce rakouskými městy Vídeň, Salzburg a dalších, informace o lyžařských letoviskách i obecné informace o lyžování v Rakousku. Rakousko je země snadno dostupná, proto zde najdete i informace o zajímavých vesničkách a tipy na krátké výlety. Součástí jsou i zájezdy do Rakouska, poznávací zájezdy, lyžařské zájezdy a pobyty spojené s golfem.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | USA