Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Dienten

Dienten je jednou z obcí nacházejících se v oblíbené lyžařské lokalitě Ski Amadé, konkrétně v blízkosti vrcholu Hochkönig. Je součástí nejmladší salcburské lyžařské houpačky, která spojuje pět údolí. V Dientenu prožijete úžasnou zimní dovolenou plnou lyžařských zážitků a nezapomenutelných výhledu na zasněžené vrcholky hor.

Oblast kolem vrcholu Hochkönig je doslova lyžařským rájem. Celkem se zde nachází na 150 km perfektně upravovaných sjezdovek, které jsou pravidelně zasněžovány sněžnými děly. Sjezdovky jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i pro zdatné lyžaře. K dispozici je 51 km modrých, 84 červených a15 km černých sjezdových tras. Na vrcholy sjezdovek jsou lyžaři přepravováni moderními lanovkami a vleky, kterých je dohromady přes 30. Velmi potěšeni budou i milovníci běžeckého lyžování, na které tady čeká okolo 40 km tras.

Kdo má zájem, může se přihlásit do lyžařské školy, nebo své dítě do lyžařské školky. Tyto instituce nabízejí všechny možné druhy vyučování, od skupinových kurzů až po soukromé hodiny s instruktorem. Pokud chcete vylepšit váš lyžařský styl, je absolvování takového kurzu nejlepším řešením.

Samotný Dienten se rozkládá v nadmořské výšce 1071 metrů na úpatí Hochkönigu (2941 m), což mu zaručuje dobré sněhové podmínky od konce listopadu až do začátku května. Městečko má jen okolo 800 obyvatel, ale je velmi dobře vybaveno. Nabízí spoustu neomezené zábavy pro děti, mladé i starší návštěvníky. Po lyžování se tak můžete společensky vyžít nebo navštívit nejrůznější zařízení pro volný čas. V Dientenu se například nachází wellness centrum s bazénem s protiproudem, saunou, infra kabinou a fitness. Dále je možné si v místní tenisové hale zahrát tenis nebo squash.

Toto rodinné rekreační středisko je poměrně malé, proto je snadné se po něm pohybovat pěšky. Dienten se vyznačuje rozmanitou nabídkou ubytování, od dražších špičkových hotelů až po cenově dostupné penziony a apartmány. V Dientenu se nabízí pestré možnosti aprés ski aktivit. Můžete se vydat na úžasné procházky zasněženou zimní krajinou po mnoha zimních turistických stezkách nebo na putování na sněžnicích s průvodcem. Úžasným zážitkem bude i jízda na saních tažených koňmi, sáňkování nebo bruslení.

 

Kontextová reklama.

  • Rakousko - aktivní dovolená s CK POZNÁNÍ

    Pohodové týdny s CK Poznání vstoupily do druhého desetiletí. Zveme Vás do Rakouska, Itálie, Francie, Švýcarska, ale i do dalších evropských i mimoevropských destinací. Vydejte se s námi aktivně strávit svou dovolenou s ubytováním v příjemných *** až **** hotýlcích či penzionech a se skvělou stravou.
  • Zájezdy do Rakouska – krásy Vídně, památky UNESCO i výlety do hor

    Zájezdy s CK ERIKA Tour – vydejte se s námi za krásami Rakouska - Alpské vrcholky, soutěsky a jezera, císařská Vídeň nebo plavba po Dunaji. Slevy na vstupy a jízdenky díky regionálním KARTÁM. Již 28. sezónu plníme vaše sny.
 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Rakousku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Rakousku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Rakouska

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Rakouska za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Rakousko.Světadíly.cz jsou komplexním průvodcem po Rakousku. Najdete zde články, rady a informace na cesty, průvodce rakouskými městy Vídeň, Salzburg a dalších, informace o lyžařských letoviskách i obecné informace o lyžování v Rakousku. Rakousko je země snadno dostupná, proto zde najdete i informace o zajímavých vesničkách a tipy na krátké výlety. Součástí jsou i zájezdy do Rakouska, poznávací zájezdy, lyžařské zájezdy a pobyty spojené s golfem.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | USA