Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Biberwier

V nadmořské výšce okolo 1000 metrů se v rakouské spolkové zemi Tyrolsko rozkládá malebná horská obec Biberwier. Je součástí lyžařské oblasti Zugspitze Arena, kterou tvoří ještě šest dalších lyžařských areálů. Z Biberwieru se naskýtá jedinečný a okouzlující výhled na dominantní horu Zugspitze.

Samotný lyžařský areál se nachází přímo nad obcí, v nadmořské výšce od 1050 do 1800 metrů. Je tvořen sedmi sjezdovkami o celkové délce 12 km, z nichž některé jsou až tři kilometry dlouhé. Sjezdovky jsou vhodné pro začínající i pokročilé lyžaře, každý si zde najde takovou, která vyhovuje jeho úrovni. Lyžaře na svazích přepravují tři vleky a dvě sedačkové lanovky. Díky značné nadmořské výšce je v oblasti zajištěn dostatek sněhové pokrývky až do pozdního jara. O kvalitu sněhu se stará ještě asi desítka sněžných děl.

Biberwier nabízí také skvělé možnosti pro milovníky běžeckého lyžování, v okolí střediska mohou využívat spousty kilometrů upravovaných stop. Dále jsou zde ideální podmínky pro freestylové lyžování a snowboarding. V létě je destinace vyhledávaná aktivními jedinci, kteří dávají přednost pěší turistice a cyklistice. V okolí Biberwieru vede několik pěších stezek a cyklotras pro horská kola.

 

Kontextová reklama.

  • Zájezdy do Rakouska – krásy Vídně, památky UNESCO i výlety do hor

    Zájezdy s CK ERIKA Tour – vydejte se s námi za krásami Rakouska - Alpské vrcholky, soutěsky a jezera, císařská Vídeň nebo plavba po Dunaji. Slevy na vstupy a jízdenky díky regionálním KARTÁM. Již 29. sezónu plníme vaše sny.
  • Rakousko - aktivní dovolená s CK POZNÁNÍ

    Pohodové týdny s CK Poznání vstoupily do druhého desetiletí. Zveme Vás do Rakouska, Itálie, Francie, Švýcarska, ale i do dalších evropských i mimoevropských destinací. Vydejte se s námi aktivně strávit svou dovolenou s ubytováním v příjemných *** až **** hotýlcích či penzionech a se skvělou stravou.
 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Rakousku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Rakousku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Rakouska

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Rakouska za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Rakousko.Světadíly.cz jsou komplexním průvodcem po Rakousku. Najdete zde články, rady a informace na cesty, průvodce rakouskými městy Vídeň, Salzburg a dalších, informace o lyžařských letoviskách i obecné informace o lyžování v Rakousku. Rakousko je země snadno dostupná, proto zde najdete i informace o zajímavých vesničkách a tipy na krátké výlety. Součástí jsou i zájezdy do Rakouska, poznávací zájezdy, lyžařské zájezdy a pobyty spojené s golfem.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | USA