Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Dorfgastein

(885 – 2027 m. n. m.)
Lyžařský areál leží mezi dvěma navzájem propojenými údolími, Gasteinským a Großarlským. Oblast nabízí skvělé příležitosti pro lyžaře všech kategorií a na své si zde přijde opravdu každý. Kromě označených a upravených sjezdovek zde najdete spoustu neupravených sjezdů s hlubokým prašanem vhodným pro freeride. Díky vysoké nadmořské výšce je zde zajištěna kvalitní sněhová pokrývka po celou sezónu, která zde trvá od prosince do konce dubna.

Ve středisku je lyžařům k dispozici 80 km sjezdových tratí, z nichž 8 je modrých, 18 červených a 1 černá. Přeprava lyžařů na svazích je zajištěná pomocí 6 vleků, 8 sedačkových a 4 kabinkových lanovek s přepravní kapacitou 29 058 osob za hodinu. Převažují zde sjezdovky střední náročnosti. Středisko Dofrgastein je navíc členem sdružení Ski Amadé s celkově 860 km tratí. V okolí je pro vyznavače běžeckého lyžování připraveno 32 km značených tras. Pro milovníky snowboardingu je zde k dispozici 200 m dlouhý a 30 m široký snowpark, kterému vévodí 90 m dlouhá halfpipe. Po lyžování si můžete zajít na relaxaci do komplexu Alpen Therme v Bad Hofgasteinu a Felsen Therme v Bad Gasteinu.  Dále můžete využít kryté tenisové kurty, sáňkařskou dráhu nebo ledovou horolezeckou stěnu.  Středisko je od Prahy vzdáleno 474 km.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2020

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2020

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Rakousku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Rakousku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Rakouska

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Rakouska za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Rakousko.Světadíly.cz jsou komplexním průvodcem po Rakousku. Najdete zde články, rady a informace na cesty, průvodce rakouskými městy Vídeň, Salzburg a dalších, informace o lyžařských letoviskách i obecné informace o lyžování v Rakousku. Rakousko je země snadno dostupná, proto zde najdete i informace o zajímavých vesničkách a tipy na krátké výlety. Součástí jsou i zájezdy do Rakouska, poznávací zájezdy, lyžařské zájezdy a pobyty spojené s golfem.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | USA