Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Dutter Haus

Ubytování
V hlavním domě jsou 3 apartmány a 1 ap. je ve vedlejším samostatném domku.

Apartmán č.1 - 4 osoby, 2 x ložnice, obytná kuchyň s rozdělávacím gaučem,  WC, koupelna se sprchou, balkon, TV. Zde možno ubytovat i jen 2-3 osoby, ale k dispozici bude jen 1 ložnice.

Apartmán č.2 - 6 osob, 2 x ložnice (jedna je větší), každá má svoji koupelnu, velký obývák společně s kuchyní, kde je rozdělávací gauč, balkon, TV

Apartmán č.3 - 6 osob, 2 x ložnice pro dvě osoby, obývák s rozdělávacím
gaučem, kuchyň, koupelna, WC, balkon, TV. Samostatný vchod zezadu.

Apartmán č.4 (vedlejší dům) - 65 m2 4 osoby , nachází se v prvním patře domku, 2 x ložnice, obývák, kuchyň, sociální zařízení, balkon

Vybavení
V Rattendorfu se nachází hospůdka a malý vesnický obchod, pro větší nákupy je lépe zajet do Hermagoru- 10 km. Na konci vesnice pod lesem je v provozu za dobrých sněhových podmínek přírodní sáňkařská dráha, bývá osvětlená do 22 hodin. (sáňky vlastní nebo si vypůjčit od domácích). Zastávka skibusu cca 70m. 
Parkování před domem.

Stravování
vlastní

 
 
 
Vložení fotografie
Přidejte recenzi: Dutter Haus

Zde se můžete ubytovat s:


 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Rakousku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Rakousku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Rakouska

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Rakouska za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.