Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Warth Schrocken

(1500 – 2050 m. n. m.)
Menší lyžařské středisko Warth Schrocken se nachází asi 10 km od známějšího a většího centra St. Anton. Přestože jde o malé a nepříliš známé středisko, přitahuje návštěvníky hlavně jistotou kvalitního sněhu, je totiž místem s největším přídělem sněhu v celém Rakousku. Ročně zde napadne až 11 metrů na metr čtvereční. V lyžařské oblasti Warth Schrocken tak v romanticky zasněžených horách zažijete nezapomenutelnou dovolenou. Centrem oblasti je vesnička Warth.

Areál nabízí sjezdovky všech stupňů obtížnosti, které se nacházejí v nadmořské výšce 1500 – 2050 metrů. Na své si zde přijdou všichni milovníci zimních sportů, jak lyžaři, tak i snowboardisté. Lyžaři si mohou sjet 11 modrých, 8 červených a 5 černých sjezdovek. Na svazích je přepraví 4 vleky a 11 sedačkových lanovek s celkovou přepravní kapacitou 28 tisíc osob za hodinu. Užijí si zde nezkušení a začínající lyžaři, ale také náročnější zde mají skvělé podmínky pro své rychlé jízdy. Zdejší terény patří k těm nejlepším v celém Voralbersku. Po lyžování můžete navštívit některou z restaurací, barů nebo horských chat. Hotel Warther Hof nabízí kromě Gourmet kuchyně také ubytování v překrásných pokojích a relaxaci ve velkém Spa zařízení Warther Hof.

 
 

Náš tip

Poznávací zájezdy do USA a Kanady

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezdy po nejkrásnějších pamětihodnostech USA a Kanady, městech i národních parcích. CK Simon Tourist.

Plavba po rudém moři včetně letenky

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři. Kromě Egypta poznáte také Saudskou Arábii, navštívíte jordánskou Petru a zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2023

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2023 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Rakousku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Rakousku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Rakouska

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Rakouska za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Rakousko.Světadíly.cz jsou komplexním průvodcem po Rakousku. Najdete zde články, rady a informace na cesty, průvodce rakouskými městy Vídeň, Salzburg a dalších, informace o lyžařských letoviskách i obecné informace o lyžování v Rakousku. Rakousko je země snadno dostupná, proto zde najdete i informace o zajímavých vesničkách a tipy na krátké výlety. Součástí jsou i zájezdy do Rakouska, poznávací zájezdy, lyžařské zájezdy a pobyty spojené s golfem.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | USA