Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

oblast Zillertal

Oblast Zillertal rozkládající se v údolí řeky Ziller je největším lyžařským centrem v Rakousku i v celých Alpách. Rozkládá se asi 40 km od tyrolské metropole Innsbrucku. Údolí se táhne v délce 50 km a zahrnuje pod sebe 11 lyžařských areálů. Oblast Zillertal poskytuje lyžování na 636 km sjezdových tratí a je tak rozsáhlá, že se pro přehlednost rozděluje ještě do tří regionů.  Všechny nabízené sjezdovky jsou přístupné po zakoupení jednoho společného skipasu. Přepravu lyžařů na kvalitně upravených sjezdovkách zajišťují moderní a rychlá přepravní zařízení. Díky dostatečné nadmořské výšce a Zillertalskému ledovci je zde garance dostatečného a kvalitního sněhu po celý rok. Čekají na vás sjezdovky všech náročností a nejrůznějších délek. Výborné podmínky jsou zde také pro snowboardisty i běžkaře. Největším lyžařským areálem této oblasti je Zillertal Arena, propojená s areálem Gerlos a Königsleiten nad Zell am Ziller. Dalšími známými lyžařskými středisky jsou Ski-Zillertal 3000, Hochfügen a Spieljoch. Zillertal má bohatě rozvinuté zázemí a technickou základnu pro turistický ruch všech cenových úrovní.

Hintertux - lyžování od rána do večera, v létě i v zimě

Hintertux - lyžování od rána do večera, v létě i v zimě

Jedním z mála míst v Evropě, kde si můžete užívat celoročních zimních radovánek je rakouský ledovec Hintertux. Po celých 365 dní je vám k dispozici množství perfektně upravených sjezdovek s kvalitní sněhovou pokrývkou. Ne nadarmo zvítězil Hintertux v roce 2011 v soutěži o nejlepší lyžařskou oblast na světě.

celý článek

 
 
 

Náš tip

Poznávací zájezdy do USA a Kanady

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezdy po nejkrásnějších pamětihodnostech USA a Kanady, městech i národních parcích. CK Simon Tourist.

Plavba po rudém moři včetně letenky

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři. Kromě Egypta poznáte také Saudskou Arábii, navštívíte jordánskou Petru a zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2023

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2023 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Rakousku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Rakousku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Rakouska

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Rakouska za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Rakousko.Světadíly.cz jsou komplexním průvodcem po Rakousku. Najdete zde články, rady a informace na cesty, průvodce rakouskými městy Vídeň, Salzburg a dalších, informace o lyžařských letoviskách i obecné informace o lyžování v Rakousku. Rakousko je země snadno dostupná, proto zde najdete i informace o zajímavých vesničkách a tipy na krátké výlety. Součástí jsou i zájezdy do Rakouska, poznávací zájezdy, lyžařské zájezdy a pobyty spojené s golfem.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | USA