Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Uderns

V údolí Zillertal se mezi dvěma velkými lyžařskými oblastmi Hochzillertal-Hochfügen a Spieljoch rozkládá městečko Uderns. Je situováno v místě, kde je údolí nejširší a kde dopadá nejvíce slunečních paprsků. Je tak skvělým místem pro celoroční dovolenou, v létě je ideální pro pěší turistiku a cyklistiku, v zimě zase nabízí perfektní podmínky pro zimní sporty.

Uderns si dodnes zachovává svůj tradiční tyrolský vesnický ráz. Panuje zde klid a pohoda, oproti sousednímu středisku Fügen je o mnoho klidnější, ale přitom neleží nijak stranou dění. Každý, kdo má zájem poznat zdejší život a nasát pravou atmosféru zillertalské oblasti, bude se mu v Uderns určitě líbit. Navíc stejně jako v dalších vesničkách Tyrolsku, i zde si budete moci užívat přátelskosti a pohostinnosti místních obyvatel.

Tato oblast je z celého Zillertalu tou nejslunečnější a přímo z Uderns se návštěvníkům nabízí překrásné panoramatické výhledy na alpské vrcholy. Městečko je obklopeno hustými borovicovými lesy a zelenými loukami, které se v zimě proměňují v nekonečné zasněžené svahy. Sníh zdejší krajinu pokrývá již od prvních zimních dní a lyžaři si mohou užívat radovánek na mnoha sjezdovkách majících různé náročnosti. Skvělou možností jak spojit sport s poznáváním jsou výlety na sněžnicích. Stejně tak i na běžkách budete mít možnost prozkoumat krásy zdejší bohaté krajiny.

K dispozici je nelyžařům sáňkařská dráha, ale vyzkoušet mohou i snowtubing, curling nebo bruslení na kluzišti. V létě je možné se v Uderns a okolí kromě pěší turistiky a cyklistiky věnovat horolezectví, raftingu, paraglidingu, zahrát si bowling, golf nebo se vydat na vyjížďku na koni. Zasloužený odpočinek po aktivně stráveném dni nabízí místní termální lázně. Místní speciality pak můžete ochutnat v některé z dřevěných horských chat.

 
 

Náš tip

Poznávací zájezdy do USA a Kanady

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezdy po nejkrásnějších pamětihodnostech USA a Kanady, městech i národních parcích. CK Simon Tourist.

Plavba po rudém moři včetně letenky

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři. Kromě Egypta poznáte také Saudskou Arábii, navštívíte jordánskou Petru a zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2023

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2023 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Rakousku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Rakousku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Rakouska

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Rakouska za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Rakousko.Světadíly.cz jsou komplexním průvodcem po Rakousku. Najdete zde články, rady a informace na cesty, průvodce rakouskými městy Vídeň, Salzburg a dalších, informace o lyžařských letoviskách i obecné informace o lyžování v Rakousku. Rakousko je země snadno dostupná, proto zde najdete i informace o zajímavých vesničkách a tipy na krátké výlety. Součástí jsou i zájezdy do Rakouska, poznávací zájezdy, lyžařské zájezdy a pobyty spojené s golfem.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | USA