Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Sportgastein

V údolí Gasteinertal, které najdeme na okraji oblasti Ski Amadé, se rozkládá lyžařské středisko Sportgastein nabízející skvělé možnosti pro lyžování. Oblast tvoří 4 lyžařská střediska, která jsou navzájem propojena pravidelně jezdícími skibusy. Jsou to střediska Dorfgastein, Bad Hofgastein/Bad Gastein, Graukogel a samotný Sportgastein. Kromě lyžování jsou v této oblasti také široké možnosti lázeňského vyžití a to díky množství termálních pramenů, které jsou zde známy již od doby Rakouska - Uherska.

Většina z 24 km tratí ve středisku má východní nebo západní orientaci. Zalyžovat si můžete na 1 modré, 2 červených a 1 černé sjezdovce. Lyžaři jsou na svazích přepravováni pomocí 1 vleku a 2 kabinkových lanovek s přepravní kapacitou 3600 osob za hodinu. Areál Sportgastein patří mezi nejvýše položené areály v oblasti a umožňuje lyžování na tratích až do výšky 2680 metrů nad mořem. Pokud vám tato nabídka nebude stačit, můžete se vydat do sousedních středisek, která nabízí mnoho dalších lyžařských zážitků. Milovníky běžeckého lyžování jistě potěší 150 km tratí, které jsou upravovány v závislosti na sněhových podmínkách. Snowboardisté musejí navštívit Dorfgastein, kde na ně čeká na snowpark s halfpipe. Po lyžování si můžete zajít na relaxaci do komplexu Alpen Therme v Bad Hofgasteinu a Felsen Therme v Bad Gasteinu.  Dále můžete využít kryté tenisové kurty, sáňkařskou dráhu nebo ledovou horolezeckou stěnu. Lyžařské středisko Sportgastein je od Prahy vzdáleno 460 km.

 
 

Náš tip

Poznávací zájezdy do USA a Kanady

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezdy po nejkrásnějších pamětihodnostech USA a Kanady, městech i národních parcích. CK Simon Tourist.

Plavba po rudém moři včetně letenky

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři. Kromě Egypta poznáte také Saudskou Arábii, navštívíte jordánskou Petru a zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2023

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2023 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Rakousku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Rakousku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Rakouska

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Rakouska za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Rakousko.Světadíly.cz jsou komplexním průvodcem po Rakousku. Najdete zde články, rady a informace na cesty, průvodce rakouskými městy Vídeň, Salzburg a dalších, informace o lyžařských letoviskách i obecné informace o lyžování v Rakousku. Rakousko je země snadno dostupná, proto zde najdete i informace o zajímavých vesničkách a tipy na krátké výlety. Součástí jsou i zájezdy do Rakouska, poznávací zájezdy, lyžařské zájezdy a pobyty spojené s golfem.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | USA