Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Vídeňská Muzejní noc – sobota 2. října 2010

V sobotu 2. října proběhne v rakouské metropoli již 11. ročník projektu Lange Nacht der Museen - Dlouhá noc muzeí. „Brány k umění“ letos v metropoli na Dunaji otevře 105 muzeí a galérií. Představí se prostory světoznámého věhlasu, ale i kuriozního zaměření.

Pestrá mozaika, Albertinou počínaje a dětským muzeem ZOOM konče, bude na sobotní noc perfektně připravena. Muzejní noc začne v 18 hodin večer a skončí v 1 hodinu v noci. Kromě výstav se návštěvníci mohou těšit na bohatý doprovodný program.

Rakouská veřejnoprávní televize ORF a dopravní podnik města Wiener Linien nabízí letos speciální vstupenku „Lange Nacht“, která platí jako jízdenka na městskou hromadnou dopravu. Metro jezdí ve Vídní v pátek a sobotu celou noc. Jízdenka bude platná 2. října v metru a v nočních autobusech od 16 hodin do 3 hodiny ráno, aby si malí i velcí návštěvníci mohli unikátní noc zcela vychutnat.

Vstupné je možné koupit také v předprodeji na stránkách:
http://tickets.orf.at/home/stories/lange_nacht_d_m

Zdroj: Orf.at

Článek byl zobrazen 2 565 krát.

Kontextová reklama

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Rakousku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Rakousku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Rakouska

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Rakouska za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Rakousko.Světadíly.cz jsou komplexním průvodcem po Rakousku. Najdete zde články, rady a informace na cesty, průvodce rakouskými městy Vídeň, Salzburg a dalších, informace o lyžařských letoviskách i obecné informace o lyžování v Rakousku. Rakousko je země snadno dostupná, proto zde najdete i informace o zajímavých vesničkách a tipy na krátké výlety. Součástí jsou i zájezdy do Rakouska, poznávací zájezdy, lyžařské zájezdy a pobyty spojené s golfem.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | USA