Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Őtztal

Ötztalské Alpy jsou nejvyšším masívem východních Alp a náleží do něj kolem 60 vrcholů, které přesahují výšku 3400 metrů nad mořem. Jde tak o nejvyšší a také nejrozsáhlejší lyžařský region v celém Rakousku. Údolí o délce 60 km poskytuje jedny z nejlepších sněhových podmínek a patří mezi nejjistější sněhové regiony v Evropě. Největšími lyžařskými středisky v oblasti jsou Solden, Obergurgl – Hochgurgl a menší středisko Oetz. Dostatečná nadmořská výška lyžařských středisek zaručuje kvalitní sníh po celou sezónu, která zde trvá od prosince až do konce dubna. Příjemným překvapením pro lyžaře budou jistě poloprázdné sjezdovky a vleky bez únavných a nekonečných front. Lyžování v Ötztalu je totiž prestižní záležitostí a nabídka služeb je opravdu rozsáhlá. Pokud nebudete chtít trávit dovolenou přímo v centru dění, můžete navštívit některé z menších středisek ležících stranou a nabízejících pohodovou a klidnou atmosféru. Například městečko Längenfeld poskytuje výrazně nižší ceny za ubytování a lyžařské areály jsou z něj dobře dostupné. Navíc zde byly vybudovány nové termální lázně Aqua Dome, které poskytují relaxaci v bazénech, sauně, na masážích nebo dovádění na tobogánech a určitě vám zpříjemní vaši dovolenou.

 

Kontextová reklama.

  • Rakousko - aktivní dovolená s CK POZNÁNÍ

    Pohodové týdny s CK Poznání vstoupily do druhého desetiletí. Zveme Vás do Rakouska, Itálie, Francie, Švýcarska, ale i do dalších evropských i mimoevropských destinací. Vydejte se s námi aktivně strávit svou dovolenou s ubytováním v příjemných *** až **** hotýlcích či penzionech a se skvělou stravou.
  • Zájezdy do Rakouska – krásy Vídně, památky UNESCO i výlety do hor

    Zájezdy s CK ERIKA Tour – vydejte se s námi za krásami Rakouska - Alpské vrcholky, soutěsky a jezera, císařská Vídeň nebo plavba po Dunaji. Slevy na vstupy a jízdenky díky regionálním KARTÁM. Již 29. sezónu plníme vaše sny.
 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Rakousku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Rakousku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Rakouska

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Rakouska za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Rakousko.Světadíly.cz jsou komplexním průvodcem po Rakousku. Najdete zde články, rady a informace na cesty, průvodce rakouskými městy Vídeň, Salzburg a dalších, informace o lyžařských letoviskách i obecné informace o lyžování v Rakousku. Rakousko je země snadno dostupná, proto zde najdete i informace o zajímavých vesničkách a tipy na krátké výlety. Součástí jsou i zájezdy do Rakouska, poznávací zájezdy, lyžařské zájezdy a pobyty spojené s golfem.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | USA