Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Rakousko - lokality a destinace

Na této stránce naleznete články a cestopisy k lokalitě „Rakousko“. Informace o lokalitě, rady a tipy na cesty, fotografie a další zajímavosti k lokalitě najdete zde: Rakousko.

Lyžování v Rakousku: 800 středisek za dobré ceny

Lyžování v Rakousku: 800 středisek za dobré ceny

Ne nadarmo se Rakousko léta drží na špici nejoblíbenějších zimních destinací. Ročně sem přijíždí přes 300 000 Čechů na víkendové i delší pobyty. Oceňují krátkou vzdálenost, dobré ceny a v neposlední řadě skvělé lyžařské podmínky.

celý článek

 

Skvělé lyžování v rakouských Alpách

Skvělé lyžování v rakouských Alpách

Zimní sezóna pomalu klepe na dveře a myšlenky lyžařů a běžkařů se začínají pomalu točit okolo otázky, na kterých svazích stráví letošní zimní dovolenou. Zkušeným jezdcům a protřelým sjezdařům nebudou s největší pravděpodobností stačit skromné areály v naší domovině a budou uvažovat o některém z mnoha středisek v Alpách. Jenže nabídka skiareálů je tam tak bohatá, že jen málokdo se v ní skutečně vyzná.

celý článek

 

Rakousko - velmoc lyžování

Rakousko - velmoc lyžování

Rakousko je považováno za opravdový ráj lyžařů. Nabízí skvěle upravené sjezdovky, dostatek nejmodernějších vleků a lanovek, kvalitní ubytování i služby a bohaté aprés ski aktivity. A co je na tom úplně nejlepší? Že rakouské Alpy jsou od nás vzdáleny, coby kamenem dohodil. Za pár hodin si můžete užívat skutečného zimního království.

celý článek

 

Vorarlbersko, kolébka alpského lyžování

Vorarlbersko, kolébka alpského lyžování

Na samém západě Rakouska se rozkládá druhá nejmenší spolková země Vorarlbersko, která je považována za kolébku alpského lyžování. Má ideální geografickou polohu a z velké části ji pokrývají vysoké hory. Vorarlbersko je sportovně i kulturně orientovanou zemí, která ukrývá jedinečná lyžařská střediska a má v oblasti cestovního ruchu rozhodně co nabídnout.

celý článek

 

Lyžování v Alpách a kultura - fungující kombinace

Lyžování v Alpách a kultura - fungující kombinace

Máte zálusk na focení památek, kulinářské dobrůtky, nákupy a noční život pulzujícího velkoměsta? Poznávací zájezdy do různých metropolí mají čím dál víc fanoušků a to hlavně proto, že spojují různé aktivity a člověk prakticky nemá možnost se nudit. Čím by se to dalo ještě zpestřit? Lyžováním!

celý článek

 

Adventní zájezdy - předvánoční zpestření

Adventní zájezdy - předvánoční zpestření

Advent, to není jen období shonu, práce a nakupování, ale také a především čas očekávání nejkrásnějších svátků v roce. Mnohá velká i malá města se v té době ozdobí spoustou světel a chvojím, otevřou vánoční trhy a leckterá z nich nabízí i další vánoční atrakce. Není tedy divu, že stále více lidí vyráží na jednodenní i víkendové adventní zájezdy.

celý článek

 

Neziderské jezero - Vídeňské moře

Neziderské jezero - Vídeňské moře

Plochá stepní krajina porostlá travinami pomalu přechází v bažiny s hustým rákosím a po chvíli se objevuje rozlehlá vodní hladina mělkého Neziderského jezera. Tak takový obraz se vám může naskytnout na hranici mezi Rakouskem a Maďarskem v blízkosti Neziderského jezera, ležícího v Malé uherské nížině.

celý článek

 

Lyžování v Tyrolsku

Lyžování v Tyrolsku

Tyrolsko, druhá největší rakouská spolková země, se s prvními sněhovými vločkami proměňuje na zimní ráj. Návštěvníci zde najdou vše, co od zimní dovolené očekávají – perfektně upravené sjezdovky, nedotčené svahy pro freeride, supermoderní vleky a lanovky, skvělou Aprés Ski zábavu ve vyhlášených střediscích i malebné zasněžené vesničky.

celý článek

 

Rakouský Zillertal - kde se cyklistika mění v lyžování

Rakouský Zillertal - kde se cyklistika mění v lyžování

Patříte mezi nadšené cyklisty, kteří se na cestách rádi kochají rozmanitou horskou krajinou s jezery a řekami? Užíváte si jízdu pohodovými alpskými údolími, ale občas si dáte do těla při zdolávání horských sedel? Vězte, že 40 kilometrů východně od Innsbrucku v údolí Zillertal Vám bude dopřáno všeho vrchovatě a to během jediného víkendu!

celý článek

 

Pitztal - pobyty v tyrolských Alpách

Pitztal - pobyty v tyrolských Alpách

Pitztal, lyžařské ledovcové středisko na konci stejnojmenného údolí cca 60 km západně od Innsbrucku v tyrolských Alpách, se v březnu 1991 stal cílem prvního organizovaného lyžařského zájezdu Sport-S. Tato cestovní kancelář od té doby propadla jeho kouzlu, které se snaží dále předávat vám všem.

celý článek

 

Riegersburg - hrad nad řekou Grazbach

Riegersburg - hrad nad řekou Grazbach

Vysoko nad řekou Grazbach se na čedičové skále vypíná mohutný hrad Riegersburg, jehož historie sahá až do roku 1122. Najdeme jej v rakouské spolkové zemi Štýrsko, nedaleko města Feldbach. Tento rozlehlý komplex je oblíbeným výletním místem nejen zdejších krajanů.

celý článek

 

Solná jezera - víkendové zájezdy do Rakouska

Solná jezera - víkendové zájezdy do Rakouska

Jezera Solné komory (Salzkammergut) patří dlouhodobě k nejnavštěvovanějším oblastem středního Rakouska. Ze tří světových stran jsou výrazně ohraničena mohutnými horskými skupinami - na východě Totes Gebirge, na jihu masiv Dachsteinu a Tennengebirge a na západě Berchtesgadenské Alpy. Atraktivní oblast můžete navštívit s CK Osvěta.

celý článek

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 
 

Kontextová reklama.

  • Rakousko - aktivní dovolená s CK POZNÁNÍ

    Pohodové týdny s CK Poznání vstoupily do druhého desetiletí. Zveme Vás do Rakouska, Itálie, Francie, Švýcarska, ale i do dalších evropských i mimoevropských destinací. Vydejte se s námi aktivně strávit svou dovolenou s ubytováním v příjemných *** až **** hotýlcích či penzionech a se skvělou stravou.
  • Zájezdy do Rakouska – krásy Vídně, památky UNESCO i výlety do hor

    Zájezdy s CK ERIKA Tour – vydejte se s námi za krásami Rakouska - Alpské vrcholky, soutěsky a jezera, císařská Vídeň nebo plavba po Dunaji. Slevy na vstupy a jízdenky díky regionálním KARTÁM. Již 29. sezónu plníme vaše sny.
 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Rakousku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Rakousku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

Zájezdy do Rakouska

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Rakouska za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Rakousko.Světadíly.cz jsou komplexním průvodcem po Rakousku. Najdete zde články, rady a informace na cesty, průvodce rakouskými městy Vídeň, Salzburg a dalších, informace o lyžařských letoviskách i obecné informace o lyžování v Rakousku. Rakousko je země snadno dostupná, proto zde najdete i informace o zajímavých vesničkách a tipy na krátké výlety. Součástí jsou i zájezdy do Rakouska, poznávací zájezdy, lyžařské zájezdy a pobyty spojené s golfem.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | USA